Kdo se může účastnit programu BeEager?

Program BeEager je určen primárně pro mladé lidi ve věku 18-cca 30 let. Přihlásit se můžou plnoletí studenti SŠ, VOŠ, VŠ, nebo také absolventi škol. Být studentem není podmínkou pro účast v programu BeEager! Přihlásit se rovněž můžou již pracující nebo podnikající.

Jak se přihlásit?

BeEager je výběrový program, na BeEager Camp nebereme každého.

Pro přihlášení je nejprve nutné vyplnit základní registraci. Do 24 hod po obdržení Tvé registrace Ti zašleme vstupní dotazník k vyplnění.  Na jeho základě potom po domluvě probíhá osobní pohovor (popř. pohovor prostřednictvím programu skype).

K námi určenému datu potom zveřejníme vybrané účastníky přijaté do daného turnusu BeEager Campu. V případě, že nevybereme dostatečný počet účastníků, vypisujeme druhé kolo (není to ale pravidlem).

Vybrané skupině lidí poté zasíláme podrobnější organizační informace.

V případě, že Tvou účast v programu doporučí někdo z mentorů nebo z absolventů programu, získáváš plusový bod a šance na Tvé přijetí do programu se tím zvyšuje.

Můžu si vybrat termín, kdy se chci základního kurzu BeEager účastnit?

Ano, v současnosti je možné vybrat si, kterého Campu se chceš zúčastnit. Ne vždy to ale můžeme zaručit – termíny jednotlivých BeEager Campů vypisujeme postupně, stejně tak přihlašování do nich.

Jaká je cena a co je v ní?

Cena programu BeEager je v současnosti 2 500 Kč (95€).  Proč? Učíme naše absolventy spoléhat se jen sami na sebe, proto jsme se i my rozhodli nespoléhat na strukturální fondy, a postavit program na vlastní nohy i co se financování týče.

Co je v ceně?

  • Ubytování a strava na třídenním výjezdovém BeEager kurzu
  • Občerstvení během Bigger Day
  • BeEager kurzovné
  • zařazení do komunity Eagers neboli absolventů BeEager
  • Možnost navázání spolupráce jak s mentory programu, tak s absolventy. Forma už je jen na Tobě.

Účastnický poplatek lze v případě potřeby hradit po částech na základě individuální domluvy. Pro bližší informace nás kontaktuj.

Program by nebylo možné realizovat bez  finanční podpory partnerských firem mentorů našeho programu, za což jim moc děkujeme.

Jak jsou vybírány partnerské společnosti?

Jako partnerské společnosti a mentory programu vybíráme společnosti z různých oborů a sektorů. Zveme jak firmy menší, tak ty nadnárodní. Máš tak možnost se potkat s manažery a řediteli českých i globálních firem, s majiteli malých či rodinných firem, s živnostníky i s investory podporující start-up projekty. Většina mentorů s námi na kurzu zůstane celé tři dny – co z toho vytěžíš, záleží na Tobě. Každá z výše uvedených „kategorií“ hostů má svá specifika a má Ti co říct.

Co z účasti v programu budu mít?

Co všechno si z účasti v projektu odneseš, závisí čistě na Tvé šikovnosti a aktivitě. Na tom, jak moc jsi na sobě ochoten pracovat. Někteří odejdou s pocitem příjemně stráveného víkendu, jiní s nabídkou práce nebo podpory jejich start-upu. Z našich zkušeností a statistik ale vyplývá, že většina absolventů našeho programu najde uplatnění ještě před ukončením studia na studia, navíc v oboru, který je zajímá a baví. Názory samotných absolventů jsou k dispozici v kategorii Reference.

Můžu se BeEager Campu zúčastnit opakovaně?

Ne, účast na základním BeEager Campu je možná jen jednou. Pro absolventy jednotlivých turnusů ale pořádáme „nádstavbu“ – pravidelné srazy, workshopy, a akce formálního i neformálního charakteru.

Registrační formulář