Poslední středa v září patřila velkolepé otvíračce našeho Sklepa a zároveň první jeho akci, a to OPEN MINDS.

První tedy nahlédneme do Sklepa. Místo, které se za poslední měsíc změnilo k nepoznání. Představte si sklep = pavouci, nevětranné prostory, zaskládaný až ke stropu věcmi, na které už nikdy nikdo nesáhne. Ale zlaté české ručičky. Vážně někdy dokáží až zázraky. Proto může být nyní Sklep místem, kde se mladí budou potkávat, rozvíjet, propojovat a spolupracovat. Byli jsme sami překvapeni, co se z takových prostor dá vykouzlit.

Naše oblíbené motto

Naše oblíbené motto

A teď k OPEN MINDS samotným. Hlavy jsme otevřely a na povrch vyplynuly velmi zajímavé témata k diskusím. My si vybrali 3 – Jak zacílit na mladé a aktivní lidi a jak s nimi vůbec pracovat?, Práce s časem aneb jak efektivně využít náš čas a posledním tématem bylo Jak na networking. Svoje poznatky jsme poté sdíleli s ostatními, tudíž jsme obohaceni novými informace byli všichni. OPEN MINDS je skvělým místem, kde si člověk můžeme vyřešit otázky, které jej pálí nebo zajímají.

Naše nejmenší skupinka aneb nezáleží na počtu! Hlavní je, že máte společné téma.

Nezáleží na počtu! Hlavní je, že máte společné téma.

Tady máme nejmenší skupinku, která se soustředila na nakládání s vlastním časem. Na co přišli? Udělat si rozvrh a detailním časovým rozplánováním každého dne.

Máme i druhou místnost, kde byla naše druhá skupinka.

Máme i druhou místnost, kde byla naše druhá skupinka.

Druhé téma, které nám nedá spát bylo zaměřeno na práci s mladými lidmi. Jak je zaujmout? Jak v nich probudit proaktivitu? Jak s nimi pracovat? K jakým závěrům dospěli? Ptát se na potřeby musíme cílové skupiny! Nejsi aktivní? Najdeme jiné – nebojíme se nechat jít lidi, kteří o práci s námi nestojí.

Nejlepší na konec :)

Nejlepší na konec ;)

,,Já nerozumím tomu slovíčku networking nebo co to je…“ zaznělo od Peti, jednoho z našich účastníků. A jak vidíte, takových nás tam bylo více. Kam jsme dospěli po debatování? Networking přece děláme pořád a všude! Není důvod se ho tedy bát, ani z něj mít nepříjemné pocity.

Těšíme se na příště, doufáme, že opět v plném počtu!

PS. Více fotek zde!