nahrávám mapu....

Datum / čas
19/09/2014 - 21/09/2014
Celý den

Místo konání
Horská chata Medvědí


Třetí BeEager Camp tohoto roku!  Po vydařeném dubnovém a červnovém Campu vybíráme další skupinu maximálně 10 lidí, kteří budou mít příležitost strávit 3 dny na horské chatě na Valašsku ve společnosti 3 mentorů.

Co je BeEager Camp?

Třídenní intenzivní a zážitkový Camp na horské chatě na Valašsku

  • Příležitost potkat se s bandou stejně akčních lidí, jako jsi Ty sám
  • Možnost strávit dostatek času ve společnosti mentorů z praxe, a to ze třech kategorií: úspěšných manažerů, freelancerů a podnikatelů
  • Šance prakticky rozvíjet své schopnosti proaktivity, kreativity,sebevědomé komunikace, osobní zodpovědnosti, sebeprezentace, sebekázně a sebemotivace
  • Příležitost prezentovat sebe, své nápady a práci během Bigger Day, neboli absolventského prezentačního dne. Koná se o měsíc později v Ostravě (přesné datum bude upřesněno) a je vyvrcholením celého Campu BE EAGER  A UKAŽ, CO CHCEŠ!
  • Vstupenka mezi Eagers neboli komunitu mentorů a absolventů, kteří programem BeEager prošli

 

BeEager grupa brezen 2013

Kdo bude hostem – mentorem?

Na každý z Campů zveme úspěšné mentory, kteří mají zkušenost s minimálně jednou ze tří „kategorií“: zaměstnanec v korporátní firmě, živnostník (freelancer), podnikatel. Fungování v těchto jednotlivých skupinách je odlišné, a jak nejlépe pochytit jeho podstatu než od lidí, kterým to prostě jde.

Mentory zářijového Campu tu budeme postupně odhalovat a následně podrobněji představovat v rozhovorech, které budeme publikovat zde na webu.

Prvním mentorem je Gabriela Wojáczková, personální ředitelka ve společnosti KVADOS, a.s. S Gabkou se budeme na Campu bavit mimo jiné i o tom, jak se nestát jedním z tuctových uchazečů o místo. A také o tom, že rady, které nám dávají portály inzerující pracovní pozice, nejsou vždy tak úplně správné…

Druhou mentorkou je Drahomíra Gřešová, majitelka společnosti PEGRES obuv s.r.o. Rodinná firma, která začínala v roce 1993 a dnes patří mezi špičky českého a slovenského trhu ve výrobě dětské celokožené vycházkové obuvi. Daří se jim aplikovat Baťovy principy výroby ve vlastní fabrice. Nepodporují velké obchodní řetězce, kde jejich obuv prostě nenajdeš.

Třetím mentorem je Jiří Rostecký, majitel mladé společnosti iParťák s.r.o. a zakladatel a provozovatel portálu Mladypodnikatel.cz . Mladý člověk, který měl odvahu začít podnikat ještě před maturitou. I přesto, že rodiče nebyli jeho volbou úplně nadšení, rozhodl se nenastoupit na vysokou školu, kam ho vzali i bez přijímacích zkoušek. Místo toho se odstěhoval z Čech na Moravu, aby mohl efektivněji a lépe dělat to, co ho baví – rozvíjet své podnikání. Je mu 21 let a sledovat jeho výsledky i odhodlání být nejlepším prostě doporučujeme.

…rozhovory s jednotlivými mentory už brzo!

Jaká je cena?

Účast na BeEager Campu stojí 2500Kč (96 €) a zahrnuje:

  • kurzovné
  • ubytování během třídenní výjezdové části BeEager Campu
  • stravu (plná penze) na třídenním BeEager Campu
  • občerstvení  během Bigger Day
  • certifikát o absolvování BeEager Campu a zařazení do komunity Eagers neboli BeEager absolventů.

Více informací o náplni a organizaci BeEager Campu zde.
Klikni sem pro odpovědi na nejčastější otázky.

 

Max. počet účastníků BeEager Campu: 10
Max. počet mentorů BeEager Campu: 3

Po 1. kole výběrového řízení (přihlašování bylo možné do 24.8.) bylo vybráno 8 účastníků BeEager Campu. Gratulujeme!

V současnosti opět otevíráme možnost přihlašování a to do 9.9.2014. Následně vybereme 2 poslední účastníky. Budeš mezi nimi?

 

Chci se přihlásit.