Držíce se arabského přísloví „Ptej se zkušeného, ne pouze učeného“ zveme do programu BeEager majitele i zástupce firem, kteří jsou ochotni sdělit mladým lidem poznatky a zkušenosti ze svých kariér a podnikání.

V případě, že Vás program zaujal, a rádi byste se stali BeEager mentorem, kontaktujte nás na e-mail gabriela.potockova@beeager.com.

mentor Ales Vyka

Kdo může být mentorem?

Mentorem může být kdokoliv, kdo je ochotný se podělit o své profesní začátky, sdílet svůj příběh, pobavit se s mladými lidmi, má zájem motivovat. Každý, kdo má zájem změnit uvažování mladých lidí, kteří zjistili, že škola je neučí všechno úplně správně.

Jaké mentory vybíráme?

Cílem programu BeEager není naučit všechny jeho účastníky podnikat, stejně tak jako není cílem tvrdit, že pouze cesta korporátní kariéry je ta správná. Chceme účastníkům programu BeEager ukázat možné cesty jejich kariér se všemi jejich plusy i mínusy. Proto jako mentory zveme:

  • manažery z korporátních společností (často nadnárodního charakteru)
  • živnostníky, freelancery
  • podnikatele nebo majitele firem

Vybíráme společnosti z různých oborů a sektorů. Zveme jak firmy menší, střední, tak i ty nadnárodní. Účastníci programu i sami mentoři tak mají možnost se potkat s manažery a řediteli českých i globálních firem, s majiteli malých či rodinných firem, s živnostníky i s investory podporující start-up programy. Každá z výše uvedených „kategorií“ hostů má svá specifika a má účastníkům programu co říct.

 

Jan Podzimek, spolumajitel společnosti PRIA SYSTEM s.r.o.

Jan Podzimek, spolumajitel společnosti PRIA SYSTEM s.r.o.